Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

WeSki מועמדת לסוכנות הסקי הטובה בעולם!

איך הגיעו שלושה ישראלים צעירים לגמר תחרות פרסי הסקי היוקרתית שתערך בחודש הבא באוסטריה? WeSki, הסטארט אפ שמשלב בין טכנולוגיה חדשנית לבניית חופשות סקי לבין מומחי סקי וסנובורד מנוסים, זוכה לצמיחה מהירה ושם את ישראל על מפת הסקי העולמית

מערכת wiski (צילום מסך: יח"צ)

התחרות היוקרתית ביותר בעולם הסקי – The World Ski Awards – מכתירה בכל שנה את מובילי הקטגוריות בתחום. ביניהם, אתרי הסקי, מלונות הסקי וסוכנויות הסקי הטובים ביותר בעולם. השנה זו הפעם הראשונה שמגיעה חברה ישראלית למועמדות הסופית בתחרות. WeSki תנסה לקטוף את פרס סוכנות הנסיעות הטובה בעולם, לצד השחקניות הגדולות בשוק הסקי העולמי SunWeb ו-Ski.com.

התאמה אישית-IN. חבילות קבועות מראש-OUT

WeSki מהווה חידוש בענף תיירות הסקי והסנובורד, וזאת בזכות שילוב בין מוצר טכנולוגי מתקדם, לבין מומחי סקי מנוסים, באופן המאפשר לכל אחד ליצור בעצמו חופשת סקי מותאמת אישית.

ממשק weski (צילום: יח"צ)

המערכת של WeSki סורקת במהירות וביעילות מלאי עצום של טיסות, דירות, מלונות וצימרים, העברות לאתרי הסקי, סקי פסים, אפשרויות להשכרת ציוד סקי ושיעורי סקי. בתום תהליך הסריקה, מוצע למשתמש הרכב חופשה שתואם לבקשותיו, שהוא יוכל לבחון ולשנות בצורה מודולארית את כל אחד ממרכיבי החופשה בהתאם להעדפותיו האישיות, ולרמת המחיר אליה הוא שואף להגיע.

"תחשבו על WeSki כיועץ האישי שלכם לענייני חופשות סקי, רק ללא העלות הכרוכה בשירות VIP שכזה", מסביר יותם עידן, אחד המייסדים ומנכ"ל החברה. "סוכני נסיעות לרוב אינם עוסקים ביצירת חופשות בהתאמה אישית, אלא מציעים חבילות סקי עם מספר מצומצם של אופציות לשינויים ובתאריכים קבועים מראש, ואינם מאפשרים התאמה מלאה ליכולות הכלכליות, לחלומות ולמגבלות של כל אחד.

"העולם היום הולך לכיוון בו הכל מותאם ומונגש אישית למשתמש, ויש פחות ופחות מקום לחבילות מוגבלות במחירים מנופחים. בדיוק כמו שנבחר להרכיב את הסלט שלנו לפי טעם אישי, לשנות את המנה במסעדה בהתאם להעדפות שלנו או להזמין את החדר שמתאים לנו ב-Airbnb, כך גם חופשת הסקי שלנו תוכל מעתה להיות מותאמת אישית להעדפותינו האישיות בעזרת המערכת שיצרנו".

חידוש נוסף שמציעה WeSki, שגם הוא חלק מראיית האינדיבידואל, מופנית לקבוצות גולשים שבונים יחד את החופשה שלהם: "לעיתים קרובות עולות בקשות שונות מחברי הקבוצה: נוסע אחד מבקש לחזור בטיסה מוקדמת, אחד מביא ציוד גלישה מהבית והשני צריך לשכור במקום, להוסיף או להוריד מזוודה או לקחת שיעורים פרטיים. באתר של WeSki כל גולש יוכל לעשות את ההתאמות הקטנות והשינויים שיצטרך מבלי להיות תלוי ביתר חברי הקבוצה. בתום תהליך ההזמנה כל אחד מחברי הקבוצה יכול לשלם עצמאית עבור החלק שלו, וכך נחסך התענוג המפוקפק של קיזוזים והחזרות כספים בין החברים".

האתר, כאמור, מאפשר לעשות את כל זה עצמאית, בקלות ובמהירות, או לחלופין להיעזר בצוות מומחי הסקי של החברה, שזמין 24/7.
"מחקרים מצאו שלאדם לוקח 40 שעות בממוצע לתכנן חופשה באופן עצמאי", מספר יותם. " WeSki מציעה אינספור אפשרויות וקומבינציות לחופשת סקי מותאמת אישית, מבלי הצורך לבלות שעות על גבי שעות בסריקת עשרות אתרי טיסות, מלונות, יעדים והשכרות רכב ולאחר מכן להזמין ולשלם לספקים שונים".

משנים את החוויה כולה

"WeSki הוקמה מתוך קושי אישי שלנו, שמהר מאוד הבנו שנוגע לגולשי סקי וסנובורד רבים בעולם", מספר יותם. "מגיל צעיר אנחנו אוהבים לצאת לחופשות סקי. לפעמים רצינו לטוס לחופשה ארוכה או קצרה יותר ממה שמציעים בשוק; המחיר של החופשות הללו היה גבוה מהיכולת שלנו כחיילים או סטודנטים, וזה הפך את שלב תכנון והזמנת החופשה למשימה מפרכת ומייאשת. הרעיון שעמד מאחורי הפיתוח של WeSki הוא להפוך את התהליך הזה למהיר וקליל".

עושים מהפיכה ודואגים לעולם

בעוד שהחברה מתמקדת במתן מענה מושלם לחובבי סקי וסנובורד, היא גם לוקחת אחריות על ההשפעה הסביבתית של חופשות הסקי שלנו על שינוי האקלים וההתחממות הגלובלית. לאחרונה הצהירה החברה על שיתוף פעולה עם חברת Climeworks שפיתחה טכנולוגיה לשאיבת פחמן דו חמצני שנפלט לאוויר (בין השאר מתעשיית תיירות התעופה), והפיכתו לסלע במעמקי האדמה. במסגרת שיתוף הפעולה WeSki מציעה ללקוחותיה לתמוך באופן חדשי בפעילות החברה ומוסיפה סכום כסף עבור כל תרומה.

טוב לדעת
נגישות