Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

לוגמים ברכות

'מים חיים 8' – מערכת מטהרת מים אשר הופכת את המים הקשים המגיעים לברזים בבית למים רכים ובריאים יותר. מים אלה משפרים את כדוריות הדם האדומות, מסייעים בריפוי מחלות עור ובטעם משופר. לרוויה!

ענת יפה (צילומים: חיים אברבוך) סיקסטיז אוגוסט 2019
צילום: shutterstock

כשחיים אברבוך, יבואן, פגש לפני למעלה מעשור זוג חוקרי מים וגיאולוגים בגרמניה, הם סיפרו לו על מטהר מים מיוחד המשפר את איכותם וטעמם של מי שתייה. אברבוך התלהב, חקר, בדק ועשה מעשה, מעשה אשר משנה לאט אבל בביטחה את איכות המים בישראל.

מדובר במערכת ביתית המספקת מים לכל הברזים בבית. היא מותקנת על קו המים הראשי בבית, ובאמצעות פעולת סחרור – מפרקת את מולקולות המים העוברות דרכה ומשנה אותן. "המערכת פותחה באוסטריה ומיוצרת בארץ בכפוף למפרט ההנדסי המקורי. המערכת מיוצרת כולה בישראל, מוגנת בפטנט דגם רשום ברשות הפטנטים של משרד המשפטים, נבדקה ואושרה לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי, ומשווקת עם אחריות ל-10 שנים", מסביר אברבוך.

הכל בגלל גרגיר קטן

הקרקע הגירית, המצויה ברוב חלקי הארץ, גורמת למים שמגיעים לבתינו להיות "מים קשים", זאת בשל שיעור גבוה של אבנית הנמצאת בתוכם. האבנית מזיקה למכשירי חשמל כגון דודי שמש, מכונות כביסה ומדיחי כלים, אך שתיית מים אלו הינה מסוכנת לבריאות. מאידך, גם טעמם של המים אינו מפתה במיוחד, ולכן רבים מאיתנו צורכים את מי השתייה שלהם ממקורות אחרים. אחד הבולטים שבהם הוא מכשיר "מים חיים 8" המבטיח "מים מעולם אחר שעדיין לא הכרתם".

אבל לא רק האבנית מעכירה את מי השתייה שלנו, גם הפסולת התעשייתית אשר מגיעה למאגרי המים של המדינה, וכן חומרי הדברה, מזהמים גם את המעיינות המהווים מקור למי שתייה. כך שמכשיר ביתי לטיהור ולהשבחת איכות המים לשתייה (ללא פילטרים המזהים את המים) הוא למעשה הפתרון היחיד כיום עבור מי שחרד לבריאותו.

צילום: חיים אברבוך

מתקן 'מים חיים 8'

מה מיוחד במטהר המים שלכם?

"עיקרון הפעולה של המכשיר מבוסס על תהליך סחרור של המים, 18 פעמים ובמהירות עצומה של לחץ מים, הגורם להפרדה של מולקולות המינרלים מהרעלנים שבמים. עקב כך המינרלים מסוגלים להיקלט היטב בתאי גופנו ולהיות שוב מועשרים בחמצן מומס ובאנרגיה גבוהה, ואילו הרעלנים שבמים מתפרקים לחלקיקים רבים שאינם משפיעים יותר על הגוף ומופרשים ממנו דרך מערכת העיכול וההפרשות", מסביר אברבוך.

כיצד משפיעה פעולת הסחרור של המים על בריאותנו?

"בדומה לבדיקות הדם שאנו עושים במרפאה, המבחנה שבה מתקבל הדם מוכנסת במעבדות למכשיר צנטריפוגה והדם עובר סחרור קצר, לאחר יום או יומיים אנחנו מקבלים פירוט של 20-30 פריטים שנמצאים בדם. סחרור דומה נעשה ב'מים חיים 8', וגורם להפרדה של מולקולות המים.

"בשונה מבדיקות הדם, ב'מים חיים 8' הסחרור נעשה 18 פעמים וכך מופרדים הכימיקלים הלא רצויים מהמינרלים שאנו רוצים שיישארו במים. המים משפיעים בצורה אדירה על הזנה בריאה של התאים בגוף שלנו, הכימיקלים (השליליים) מתפרקים כך שהם אינם משפיעים יותר על הגוף והם מופרשים ויוצאים מהגוף דרך מערכת ההפרשה הטבעית שלנו בקלות, בניגוד למים שלא עברו את תהליך הסחרור", מציין אברבוך.

ההשפעה הבריאותית של מים שעוברים תהליך זה מרשימה: בבדיקות דם שנעשו בביה"ח קפלן נמצא שאיכות כדוריות הדם האדומות משתפרת משמעותית, הם מועשרים שוב באנרגיה גבוהה מאוד (תדר) וכן בהעשרת המים בחמצן מומס, החשוב מאוד לשמירה על הגוף ממחלות שונות. אנשים רבים שצרכו מים אלה דיווחו על ריפוי של מחלות עור שונות, במיוחד בקרב מבוגרים, ותופעות – כגון אקזמה, פסוריאזיס או גירודים – נעלמו.

צילום: חיים אברבוך

מימין: כדוריות דם אדומות לאחר שתיית מים מהמכשיר | כדוריות דם אדומות לאחר שתיית מים מינרלים

ויש דוגמאות ועדויות נוספות:

חיילת שסבלה במשך שנים מאסטמה של העור (רופאים רבים לא הצליחו לרפאה), עשתה שימוש במים שסוננו ע"י המערכת והמים העלימו את המחלה לגמרי; אדם שסבל במשך 40 שנה מפסוריאזיס סיפר כי פצעיו נרפאו לאחר שרחץ את גופו במים אלה; ואשה מבוגרת שלא יכלה לשתות מים מהברז בבית האבות, החלה לשתות כ-15 כוסות מדי יום בזכות המכשיר וכל פצעי העור שהיו לה נעלמו לבלי שוב.

יש למים השפעות בריאותיות נוספות?

"במקביל, מערכת העיכול והמערכת החיסונית משתפרות מאוד עם השימוש במים הנובעים ממכשיר 'מים חיים 8', ונשים רבות דיווחו גם על עלייה בכמות הסידן בגוף. בנוסף, מכיוון שהמים הופכים להיות רכים מאוד בהיעדר אבנית, וקליטת הסידן שבמים לעצמות, הם משפיעים רבות על העור ועל השיער שהופכים לרכים ונעימים יותר".

לשימוש ב"מים חיים 8", יש גם יתרונות נוספים, לאו דווקא בריאותיים:

טעם המים משתנה מאוד – המכשיר משנה את טעם המים לקטיפתיים (רכים) וטעימים יותר לשתייה. המים נעימים יותר לגוף שלנו – להבדיל ממים רגילים המייבשים את העור והשיער. בנוסף, המים משפרים הרבה מערכות חיוניות בגוף שלנו.

זאת ועוד: השימוש במים ממכשיר "מים חיים 8" משפיע גם על הכיס: הרחצה במים רכים מפחיתה בהרבה את השימוש בקרם לגוף ובמרכך לשיער, וגם הילדים – שבזכות המכשיר שותים יותר מים – צורכים פחות משקאות ממותקים.

הדבר המשמעותי יותר הוא שלאחר התקנת המכשיר, אין צורך בתחזוקה לתקופת זמן ארוכה – אפילו 20 שנה ויותר: אין צורך להחליף חלקים או פילטרים או לנקות את המכשיר, 'סחיבת' בקבוקי מים מהסופר הופכות לזיכרון רחוק מהעבר. החיסכון המצטבר: אלפי שקלים במשך שנים רבות!


לקבלת מידע נוסף וחוות דעת של לקוחות: www.mayim-chayim8.co.il | בדוא"ל: info@mayim8.co.il | בטלפון: 0776670292 | בגוגל וב-YouTube: מים חיים 8
טוב לדעת
נגישות