Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

מלכת העיצוב העל-זמני

"השקעה נכונה וחכמה תחזיר את עצמה ובגדול", כך מאמינה מעצבת הפנים גלית דיין רביב, המיישמת בעבודותיה את תפישת העולם הזו

ענת יפה (צילומים: ליאור טייטלר, מאיה חבקין) Designer מאי 2019

גלית דיין רביב מייצרת בתים שכיף לחיות בהם. בתים נוחים, מוארים ועדכניים תמיד. היא מאמינה בתכנון מדויק, בחלוקה נכונה, בתשתיות בלי פשרות ובהשקעה שעומדת במבחן הזמן, כי בית בונים פעם אחת ולשנים רבות. הידע המקצועי והטכני הנרחב, ומתן תשומת הלב לפרטים ולצרכים עוד בשלב התכנון, מביא לתוצאה עיצובית עדינה, הרמונית, נינוחה המותאמת בדיוק לצרכים.

גלית דיין רביב, צילום: ליאור טייטלר, מאיה חבקיןדיין רביב, הגיעה לז'נבה בשוויץ, כמנהלת פרויקטים של פיתוח תוכנה וחזרה משם 8 שנים אחרי כמעצבת פנים. היא החלה את דרכה בפרויקט אישי ומשם החליטה לשנות כיוון, ומאז מיתגה את עצמה כ"מלכת העיצוב העל-זמני".

סיפור לכל בית

הפרויקט הראשון שעיצבה היה לפני 15 שנים, בבניין דירות בשוויץ שנרכש להשקעה. עבודת עיצוב הפנים, כמו גם ההשקעה הוכיחו עצמן והדירות נמכרו במחיר כפול.

ההצלחה הזו הובילה את דיין ארצה, ישירות לשיפוץ הבית שלה שאפשר לה להתנסות בעצמה ועל עצמה בשוק הישראלי.

"כל פרויקט מבחינתי הוא בבחינת 'הריון' משותף עבורי. הוא מזמן מפגש אישי ואינטימי שלי עם הלקוחות, מאפשר דיאלוג רציף והקשבה לטעמם ולסגנונם האישי, לצרכים שלהם, לרצונות וגם לחלומות שלהם.

"את כל אלה אני מתרגמת ברגישות רבה לסיפור שאני מספרת בחלל. בתהליך העבודה שלי, אני מקפידה לאזן בין הפרקטי והפונקציונלי, לבין היפה המעוצב והאסתטי".

מה זה עיצוב על-זמני?

"עיצוב על-זמני – timeless design מאופיין בצבעוניות קלאסית, בחומרים משובחים, בתחכום בפרטים האדריכליים ובאיכויות שגורמות לבית להשתבח עם הזמן".

השוויצרי, הצרפתי, האקזוטי והאיטלקי

היא עומדת מאחורי פרויקטים רבים למגזר הפרטי והמסחרי ובשנים האחרונות עובדת גם לא מעט בחו"ל. ויש גם את הפרויקט האקזוטי – היא לא ידעה איזה אתגר מחכה לה כשיום אחד הגיע יזם לסטודיו שלה והציע לה להצטרף לנסיעה לתאילנד למטרת עיצוב בתי נופש עם בריכה פרטית בקופנגאן.

פרויקט איטלקי, כלל מהפך לדירת 5 חדרים ברמת השרון, בה התגורר זוג ממוצא איטלקי, אשר שיפץ בעבר את ביתו וחווה תהליך קשה מול בעלי המקצוע, והתוצאות היו לא מספקות. הפעם בעזרת דיין רביב וספקיה הייתה זו חוויה מתקנת, השיפוץ התנהל בצורה נעימה ומדויקת. בבחירת חומרי הגמר והריהוט דיין רביב בחרה חומרים בניחוח איטלקי והתוצאה הייתה בית חדש ונפלא שמותאם כמו כפפה ליד לצרכים החדשים של בני הזוג.

הפרויקט הצרפתי – אתגר של שיפוץ מעבר לים לבית בצרפת שעוצב בסגנון אירופאי קלאסי.

טיפ: לפני בנייה או שיפוץ

לא לוותר על בדיקה מקצועית של כל האופציות העומדות לרשותכם והמחשה באמצעים טכנולוגיים, כמו הדמיות בתלת מימד.

ומה האני מאמין שלך?

"המטרה שלי כשאני ניגשת לעבודת העיצוב והתכנון היא לנצל ולתעל כל סנטימטר בבית באופן מושכל, כדי שישרת את הלקוחות באופן הפונקציונלי והאסתטי ביותר. כל סנטימטר בנכס עולה ללקוח הרבה מאוד כסף, ולכן חשוב להוציא ממנו את המיטב. הדמיות בתלת מימד הן הכלי שמשרת אותי בהמחשה של הפתרונות האפשריים ללקוח. אני מאמינה בהשקעה שעומדת במבחן הזמן ובתהליך עבודה שמקנה שקט וביטחון כל הדרך הביתה – זהו הבסיס לכל פרויקט מוצלח וזה הערך המוסף אותו אני מביאה ללקוחותיי", מסבירה דיין רביב.


גלית דיין רביב: נייד 0544524505 | משרד 09-8659367 | design2be.co.il
טוב לדעת
נגישות