Search magnifier

חיפוש

עכשיו קל ונוח יותר למצוא כל כתבה ברוכים הבאים לאתר אקסטרה המחודש - עדכני ומגוון בשפע כתבות ומאמרים מקצועיים

הצצה ראשונה לטרנדים חדשים בעיצוב המטבח 2019

הטרנדים החמים לעיצוב המטבח בשנת 2019 מככבים בקולקציה החדשה שהשיקה חברת 'מטבחי זיו' בנובמבר. היא משלבת בהצלחה השראות וטרנדים חדשים מבירות העיצוב האירופאי ביצירתיות מקורית יוקרתית, ובאיכות שאין כדוגמתה. הצצה ראשונית לקולקציה

דריה שי (צילומים: יח"צ) Designer דצמבר 2018
דגם WHITE. עיצוב: לי מילוא ועמית עמרם

דגם WHITE

אחד הטרנדים המיוחדים והמלהיבים השנה הוא שימוש בשיש בעל קונטרסט גבוה, כשהנימים בתוכו בולטים, מתאפיינים בגוון המנוגד לצבעו הכללי, ויוצרים נראות של עבודת אמנות ייחודית וחד-פעמית. בחברת מטבחי זיו בחרו להשתמש בטרנד במטבח סולידי בצבע האהוב עלינו כישראלים, הלא הוא הלבן. במטבח שולבו זכוכיות לבנות בגימורים שונים, מבריק ומט, עץ אגוז, נירוסטה ואלומיניום.

הוא עוצב במראה א-סימטרי מיוחד, הכולל דלפק אי מרחף מעץ, שיוצא ממשטח עבודה בעל חיפוי לבן דמוי בטון, מהקולקציה החדשה של חברת קיסר, המחפה גם את משטח העבודה הצמוד לקיר והמצופה בשיש. מעל המשטח מוצבת כוורת מתכת לבנה דקה ופתוחה, שמחליפה את ארונות האחסון הקלאסיים, כשחלק מצדה האחורי מצופה בעץ אגוז. המטבח מעוצב באופן היוצר מראה א-סימטרי מיוחד ומאובזר בדלפקים מרחפים המקנים לו מראה אוורירי, נקי, אלגנטי ומודרני.

דגם CONCRETE. עיצוב: לי מילוא ועמית עמרם

דגם CONCRETE

אופנת הבטון החשוף מסרבת להיעלם, ובצדק. הבטון מככב ברשימות הטרנדים למטבח גם השנה, במיוחד בשילוב צבעי אפור, שחור ועץ טבעי בגוונים חמים ובהירים, או כהים ופראיים. חברת מטבחי זיו מציגה חזיתות HPL, חומר איכותי ועמיד, המתאים לשימוש במטבח במראה המדמה בטון בצורה מושלמת.

מעצבי החברה בחרו לשלב בין הקרירות התעשייתית של הבטון, לבין החמימות הטבעית שמשרה העץ, ומשלבים אותם בדרמה המודרנית של הארונות והמשטחים בשחור ובלבן, המלווים אותנו משנה שעברה. במטבח החדש משולבים דלפקים ניידים הנשלפים מתוך ארון המטבח ונעלמים לתוכו כמו במטה קסם, וויטרינות המחליפות חלק מארונות האחסון, שהופכות את המראה לקליל ומרווח ומאפשרות תצוגה של כלים וחפצי אמנות.

לוחות השראה לקולקציה החדשה

דגם BLACK

עוד חידוש משמעותי וייחודי ל-2019 הוא שינוי בפרופורציות של ארונות המטבח, כמו ארונות אחסון גבוהים, מהרצפה עד התקרה. במטבחי זיו השאירו את משטח העבודה בגובה 90 ס"מ, על מנת שיהיה נוח לעבוד עליו, אך האריכו והצרו את הארונות העליונים, מה שיוצרת תחושת "הגבהה" של המטבח והחלל.

השיש בקונטרסט גבוה שנבחר למטבח מחליף את הבחירה הקלאסית בגוון בהיר, בו משולבים נימים צבעוניים. בדגם החדש הרקע הוא שחור-אפור והנימים לבנים, כך שהרושם שנוצר הוא עז, קונטרסטי ויוקרתי. בדגם BLACK בולט השילוב המרתק בין תצוגה נסתרת לבין פתוחה, כאשר הדלתות שנבחרו עבורו הן מעץ טבעי בגוני וינטג' המרכך את המראה הנועז והאולטרה-מודרני, כשהידיות הנסתרות צבועות בשחור.

דגם NATURE

מתאפיין בגוונים של אפור וזית טבעי, המופיעים בפלאטת הצבעים שתשפיע על עיצוב ביתנו באביב-קיץ 2019, ומשובץ בזכוכיות סבתא, שמעניקות תחושת חום וביתיות. הוא מעוצב עם שיש בעל קונטרסט גבוה בגוני לבן ואפור, עם אריחים אוריינטליים, שמוסיפים צבע ועניין. ידיות הארונות צבועות בגוון זהוב מתכתי בגימור מט, ומעניקות יוקרה נוסטלגית למראה הטבעי-אוריינטלי.


לפרטים נוספים: מטבחי זיו – www.zivltd.com
טוב לדעת