Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

חוויה שהיא כולה מטבח

IKEA Kitchens – חנות מטבחים בנמל ת"א

מערכת Designer (צילומים: Inter ikea systems) Designer מרץ 2019
צילום: Inter ikea systems

"אבוקת האהבה נדלקת במטבח", כך קובע פתגם צרפתי עתיק, והצרפתים הרי ידועים ברזי האהבה והרומנטיקה. ואם יורשה לנו הישראלים להוסיף: המטבח מדליק לא רק ניצוצות רומנטיים, אלא הרבה יותר. המטבח בבתים רבים בישראל, מהווה את המרחב המרכזי והעיקרי בבית. המטבח הוא שילוב של זיכרונות, טעמים וגעגועים לבני המשפחה, לחגים, למנהגים, לתמונות שנצרבו באלבום לעולמים.

אנחנו מבשלים בו, והרבה, סועדים ומארחים, חגים, ארוחות שישי, ואפילו על "כוס קפה" נארח במטבח. החל משעות הבוקר עם הקפה הראשון, דרך ארוחות הצהריים והערב, ועד לשעות הלילה המאוחרות. ממש 24/7. איקאה ישראל, זיהתה את חשיבותו של המטבח עבורנו, לא רק בהיבט הפונקציונלי, אלא גם בהיבט הרגשי, העיצובי, החברתי והתרבותי, ויצאה למהלך ייחודי עם השקת IKEA Kitchens – חנות קונספט ייחודית וייעודית למטבחים בלבד, בנמל תל אביב.

במהלך זה בחרה איקאה להתמקד בקטגוריה זו בכדי להראות כמה קלה, נגישה ומהנה חוויית קניית המטבח באיקאה, זאת בפורמט של ליווי אישי בכל שלבי הקנייה: "החל מהרגע שהלקוח נכנס להתרשמות, דרך פגישה אישית עם מעצב מטבחים, מדידה מקצועית של החלל בבית הלקוח, ושירותי הובלה והרכבה", מסבירה תמר לוי בן-דרור, מנהלת קטגוריית מטבחים באיקאה ישראל.

יחד עם השקת החנות החדשה, תמשיך איקאה ישראל למכור מטבחים בכל סניפיה ברחבי הארץ ובהם גם העמקת חוויית הקנייה על ידי הגדלה וחידוש אזור תצוגת המטבחים, לצד ליווי אישי של מעצבי מטבחים.

צילום: Inter ikea systems

חוויה מעוצבת

החנות החדשה, בביתן 11 בנמל תל אביב משתרעת על פני 500 מ"ר ומבטיחה למבקרים בה חוויה יוצאת דופן שמצליחה לעורר את החושים וכבר לדמיין את ניחוחות התבשילים על הכיריים. תצוגה גדולה ומרווחת של 12 מטבחים, המשדרים יוקרה ואיכות, המשלבים פונקציונליות ומגוון רמות מחיר, כך שיתאים לכל כיס ולכל צורך.

המטבחים בחנות עוצבו בהתאמה לטרנדים העכשוויים בעיצוב מטבחים, בסגנונות עיצוב שונים, לקהל המעדיף את סגנון העיצוב המודרני, וגם לאלה שמעדיפים את הסגנון הכפרי. שימוש בשילובי צבעים וחומרים, שחור עם גוני עץ, לבן עם עץ ונירוסטה, זאת בשילוב משטחי אבן קיסר מסדרת העורקים – משלימים את עיצוב המטבח ומעניקים מראה עכשווי ויוקרתי. השילוב הזה של תצוגת מטבחים מרהיבה ורבגונית, לצד ליווי מקצועי של אנשי הצוות, יוצרים את ייחודו של IKEA Kitchens.

צילום: Inter ikea systems

מבשלים מטבח

ב-IKEA Kitchens מאמינים שתכנון מטבח הוא בדיוק כמו הכנת תבשיל טוב: חשוב לדעת מי הם הסועדים, מה הטעמים שלהם, מה הם חומרי הגלם האהובים וכיצד לתבל את התבשיל. בדיוק לשם כך יש באיקאה מעצבי מטבחים מומחים, המלווים את תהליך תכנון המטבח מראשיתו. במהלך הפגישה מתבצעת היכרות ונבדקים צורכי הלקוח, בחירת סגנון העיצוב של המטבח ותכנון המותאם לחלל ולטעם האישי של הלקוח. לבסוף, מוצגת הדמיה המשקפת כיצד אמור להיראות המטבח בבית. לאחר הפגישה הראשונית מומלץ להזמין מדידה מדויקת של חלל המטבח בבית.

אם אהבתם את המנה המוגשת, הרי שכאן לא ישאירו אתכם ללא הקינוח: איקאה מציעה גם פיתרון מושלם למטבח החלומות שלכם, הכולל משטחי עבודה, ברזים, כיורים, אבזור פנים חכם ומוצרי חשמל למטבח.


ובכן, אם אתם רוצים לרכוש מטבח חדש, באיקאה מציעים לכם לתאם פגישה עם מעצב מטבחים באתר האינטרנט שכתובתו: www.ikea.co.il בחנות Ikea Kitchens ביתן 11, נמל תל אביב, או בכל אחת מחנויות הרשת בבאר שבע, קריית אתא, ראשל"צ ונתניה.
טוב לדעת
נגישות