Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

קנאביס: פתרונות וחידושים

Array
קיסמי קנאביס ואבקה מסיסה במים (צילום: TrichomeShell)

המוצרים הייחודיים של טריכומשל: קיסמי קנאביס ואבקה מסיסה במים

חברת 'טריכומשל' (TrichomeShell) הישראלית – שנוסדה על-ידי חברת 'שיח', חברת 'טקטו' והיזם גיא שיבז, המשמש כמנכ"ל – ממשיכה בפעילותה בתחום המחקר והפיתוח של מוצרי קנאביס ייחודיים, ולאחרונה הודיעה על תחילת שיווק של מוצריה בארה"ב.

מוצר הדגל של החברה הינו 'מודפיק' (moodpick) – קיסם ייחודי העשוי ממיצוי הקנאביס שעבר תהליך מיקרו-אינקפסולציה, וקיימת בו כמות מדודה ומדויקת של חומרים פעילים שהופקו מצמח הקנאביס. הקיסם נצרך בעישון על-ידי החדרתו לתוך ג'וינט או סיגריה, שאותם הוא מעשיר בחומרים הפעילים הנמצאים בו ומאפשר חוויית צריכה ייחודית ונוחה.

מוצר נוסף שהחברה פיתחה הוא אבקה מסיסה במים (Power-Powder) העשויה גם היא ממיצוי צמח הקנאביס. האבקה נצרכת בשתייה על-ידי ערבובה עם כל משקה על-בסיס מים לפי בחירת הלקוח (תה, קפה, סמודי וכדומה), ובהתאם למינון המדויק לו יכול הלקוח לבחור את כמות שקיקי האבקה שיכניס לתוך המשקה שלו.

בשוק הקנאביס העולמי נמכרים מוצרי קנאביס רבים, אך רובם דומים למדיי. טריכומשל בוחרת לבדל את עצמה מהשוק באמצעות פיתוח מוצרים ייחודיים אשר טרם נראו בשוק. מוצרי החברה מיועדים להיות אוניברסליים ככל האפשר, ולאפשר ללקוח שימוש בטוח ואחראי. טריכומשל מעניקה זיכיונות על הקניין הרוחני שאותו פיתחה בישראל ליצרני קנאביס מורשים בעולם, ועד כה נחתמו מספר חוזי זכיינות עם יצרני קנאביס אמריקאים אשר עושים שימוש בטכנולוגיית החברה ומוכרים את מוצריה בשוק החוקי בארה"ב.


קאסי – לצרוך קנאביס רפואי בחוכמה

מערכת חכמה לאפסון קנאביס כולל גריינדר ומשקל IoT שמתממשק לאפליקציית Kassi (צילום: סטודיו פרקטיק)

מכשיר ה'קאסי' המהפכני (Kassi), שנמצא בשלבי אישור פטנט, הוא מכשיר רפואי חכם המשפר את היתרונות של צריכת קנאביס רפואי, באמצעות מתן פתרון חדשני למעקב ושמירה על הטריות והאפקטיביות של הקנאביס.

המכשיר מספק פתרון הוליסטי על-ידי שילוב של מאזניים חכמים, אפליקציה לטלפון הנייד ומטחנה רפואית, שפותחה עם יכולת ייחודית למזער את הפגיעה בטריכומים תוך שמירה על עוצמה.

בזכות החיישן החכם של קאסי המספק מידע לאפליקציה, יכול המשתמש לעקוב בזמן אמת אחר הטמפרטורה והלחות, כאשר הלחות מותאמת ישירות באמצעות חבילת הלחות המשולבת Boveda®.

במקביל, המאזניים הדיגיטליים החכמים של קאסי מספקים מידע בכל פעם שהכמות משתנה. כאשר הוא מסונכרן למערכות iOS ו-Android, רושם קאסי אוטומטית את זמן הצריכה, את היסטוריית המינון ואת הכמויות העדכניות. בנוסף, המכשיר מסוגל לשלוח תזכורות על הכמות שנותרה, על-מנת להבטיח רכישה חוזרת בזמן.

במטרה להציע רכישה נוחה מהרוקח, המשתמש יכול לרשום זנים ספציפיים, אפקט טיפול, מיקום וזמן הרכישה – וקאסי, אשר יודע לנתח מידע זה, שולח המלצות של משתמשים אודות זנים דומים. כמו כן, בנוסף לשמירה על רמות לחות וטמפרטורה נכונות, הגישה לנתוני האחסון של הקנאביס היא חיונית לשמירה על טריות, צריכה ובטיחות אופטימליים.

האפליקציה של קאסי כוללת מעקב אחר הטמפרטורה והלחות בזמן אמת, מעקב אוטומטי אחר השימוש היומי ומעקב אחר השימוש לאורך זמן; קבלת התראות מבית המרקחת, אפשרות להזמנה חדשה, שליחת התראות כאשר משקל החומר נמוך, צג ניטור משקל, טמפרטורה וכמות איסוף נתונים אוטומטי באמצעות WiFi, והפעלה קולית באמצעות אלכסה או סירי.


www.getkassi.com
טוב לדעת
נגישות