Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

מחוברים תמיד

בעידן הגלובלי, כשהגבולות הופכים וירטואליים ונסיעות העסקים מתקיימות כיום ליעדים רבים וחדשים, נדרש פתרון לתקשורת סלולרית בכל מקום, כל הזמן. זו בדיוק המשימה של חברת רנט-א-פון שירותי תקשורת בע"מ, המתמחה במתן פתרונות תקשורת לשוהים בחו"ל. עם רנט-א-פון, תהיו מחוברים תמיד!

צילום: רנט-א-פון

כשטכנולוגיה וגלובליזציה נפגשות, אפשר לשהות כמעט בכל מקום על פני הגלובוס ולנהל עסקים, ארגונים, כלכלות, וכמובן – קשרים אישיים. הכל בתנאי שניתן לקיים תקשורת איכותית ויעילה בזמן אמת, באמצעות חבילות תקשורת לגלישה ולשיחות בכל שעה ובכל מקום.

דמיינו מנכ"ל חברה אשר טס לנסיעת עסקים, לפגישות או כדי לשווק פיתוח חשוב ומוביל. כשאותו מנכ"ל נזקק לתקשורת עם חברת האם בישראל, או עם לקוחות וספקים בחו"ל, אך אינו יכול לקיימה בגלל בעיה וחוסר כיסוי בתקשורת הסלולרית, היעדר התקשורת מתסכל ביותר ועלול לפגוע גם בתוצאות הנסיעה. דמיינו גם את יזם ההייטק שיצא למזרח הרחוק כדי לגייס כספים לטובת החברה אותה הוא מבקש להקים. אם לא יוכל להיות בקשר טלפוני ואינטרנטי בכל רגע נתון במהלך נסיעת העסקים הגורלית, הרי שהעסקה עלולה להיכשל.

תקשורת בכל הכוח

את נחיצותה וחשיבותה של תקשורת חוצה גבולות, מדינות ויבשות, הבינו בחברת RAP – רנט-א-פון שירותי תקשורת בע"מ, כבר בשנת 1997, כשהקימו חברה המספקת חבילות תקשורת איכותיות באמצעות רשת שותפים בינלאומית. החברה מציעה פתרונות תקשורת לכל יעד בגלובוס, מעניקה ייעוץ ומשרתת בנאמנות מאות לקוחות עסקיים, לרבות חברות ייצוא, תעשייה וחברות טכנולוגיה ומדע מהמובילות במשק.

מדובר בחברה הראשונה בארץ שהציעה ללקוחותיה חבילות מותאמות אישית לצורכי הלקוח, כרטיסי סים גלובליים ומקומיים ליעדים רבים בעולם, מכשירי טלפון לווייני ליעדים מיוחדים וללא כיסוי סלולרי, וכן פתרונות לחבילות גלישה סלולרית בחו"ל באמצעות נתב Wi-fi גלובלי להעברת נתונים וגלישה. ההסכמים של החברה עם ספקיות סלולר מהגדולות בעולם מאפשרים רמת שירות מעולה, כיסוי מירבי ומחירים תחרותיים.

כל הטוב התקשורתי

היום קשה וכמעט בלתי אפשרי להתנתק מהמכשיר הסלולרי, במיוחד כשמדובר בנסיעה לחו"ל, ולא ממש חשוב אם מדובר בנסיעת עבודה או בחופשה. לכן, השהייה בחו"ל לא תהיה מושלמת ללא הטלפון הנייד, ובמסגרת נסיעת עבודה הוא ממש חובה!

מה בעצם מציעה חברת רנט-א-פון ללקוחותיה?

✦ חבילות גלישה לחו"ל, מותאמות אישית ובמחירים אטרקטיביים. ניתן להעביר את הסים בין משתמשים ובכך לנצל טוב יותר את התקציב.

✦ בחלק מהיעדים הפופולריים – שיחות נכנסות ללא חיוב, או בעלות נמוכה במיוחד.

✦ כרטיסים גלובליים מהזולים בעולם – לשימוש במספר יעדים, ללא צורך בהחלפת SIM במעבר ממדינה למדינה.

✦ המשתמש נשאר זמין תמיד במספר הישראלי הקבוע שלו!

✦ דו"חות בירורים (פירוטי השיחות) –אפשרות לקבלת הנתונים מעובדים על פי חתכים לפי דרישת הלקוח.

✦ חיוג מוזל דרך מרכזיות רנט-א-פון בעולם (בריטניה, רקצות הברית וישראל) – הוזלת העלויות בשיחות לישראל עד כ-70%.

✦ מסלולים מיוחדים ופתרונות ייחודיים לכל יעד בעולם.

✦ ניתן לקבל מכשיר לווייני למקומות ללא כיסוי סלולרי.

מה חשוב לנוסע לדעת?

"כל חברות הסלולר נותנות שירותי סלולרי לחו"ל. כך גם רנט-א-פון.בבחירת חבילת הגלישה לחו"ל, המשתלמת ביותר, יש להביא בחשבון שני פרמטרים עיקריים: מחיר ושירות, ובעיקר – איכות השירות. כשמדובר בשירותי רשת סלולרית, הספקים, ובתוכם גם רנט-א-פון, תלויים ברמת ההתקשרות עם ספקי הסלולר ביעדים השונים בעולם, והמחיר הוא פונקציה של משתנים רבים", מסביר מנכ"ל החברה.

"לנוסע אין אפשרות לדעת מה רמת השירות של הספקים בחו"ל, אולם הדרישה הבסיסית צריכה להיות כיסוי ורצף חיבור מקסימליים. המחיר משתנה גם בהתאם ליעדים המבוקשים וליכולת הפריסה והכיסוי של הספק בחו"ל. ככל שמספר היעדים גדול יותר, וככל שהאזורים מרוחקים או מבודדים יותר, כך יתכן שמחיר חבילת הגלישה יהיה יקר יותר".

לחברת רנט-א-פון יש 2 עשורים של פעילות וניסיון בתחום חבילות התקשורת הסלולרית, לכן היא מתמחה בפתרונות גמישים לצרכים משתנים. כל זאת תחת בקרה המונעת חשבונות מנופחים, מעקב שימושים ופירוטי שיחות, שירות מועדף ואישי, אספקה מהירה, תעריפים מוזלים, וחבילות מותאמות אישית.


www.rent-a-phone.co.il | טל' 03-6139899
טוב לדעת
נגישות