Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

סוכנות ביטוח מיקאדו: בונה עתיד בטוח יותר

התשוקה למקצוע, והבנת ערך וחשיבות הביטוח והחיסכון לפרט, הובילו את יפעת צורי להקים סוכנות ביטוח עצמאית משלה. האותנטיות שלה ואהבת האדם מאפשרים לה שיח פתוח ומכיל

יפעת צורי (צילום: אלונה קרני גלמן)

מה מייחד את סיפורה של יפעת צורי מקימת סוכנות הביטוח 'מיקאדו', מכל סיפורי ההצלחה האחרים? התשובה היא, שיפעת עצמה היא הסיפור. היא זו שמביאה לענף הביטוח את הטוויסט ולוקחת את המקצוע למקומות שונים לגמרי, בתקווה להפכו לאחד המקצועות המוערכים שיש.

יפעת צורי היא מנצחת, בעולם שאין בו מנצחים. מוכרי ביטוח ברובם נתפשים כ'רודפי כסף' ובעיקר כממוקדים בסגירת עסקה נוספת שתבטיח להם עמלה.

"לא הצלחתי להתמודד עם הראייה הזו" היא אומרת, "כשעבדתי כסוכנת ביטוח שכירה בסוכנויות גדולות, הרגשתי התנגשויות בין ה'אני מאמין שלי' ובין מה שמצופה ממני כשכירה. כעובדת שכירה בתחום יש לך יעדי מכירה ומצופה ממך למכור כמה שיותר וזה לא תמיד הסתדר עם הרצון שלי לשים את האדם באשר הוא במרכז".

יפעת לא ויתרה על עקרונותיה. במקום זה היא ויתרה על תפקיד נחשק בתנאים מצוינים מתוך הבנה שכדי לעשות את זה כמו שצריך היא רוצה לתת שירות המתמקד באדם. היא הקימה את סוכנות הביטוח 'מיקאדו – פיננסים וביטוח' שהיום מספקת שירותים לקהילה של מאות לקוחות.

"סוכנות הביטוח העצמאית שלי, מאפשרת לי ללכת בעקבות לבי ולהשקיע בענף שאני מעריכה, מוקירה ואוהבת". אומרת יפעת צורי.

אילו סוגי ביטוחים מוצעים במיקאדו?

"מיקאדו עוסקת בכל סוגי הביטוחים. אני מוסמכת ע"י משרד האוצר והרשות לניירות ערך לעסוק בתחום ביטוחי הפרט, החיסכון והכללי. ביטוחי הבריאות, החיים, הסיעוד, החיסכון הפנסיוני והפיננסי, אלו תחומי ביטוח מורכבים הנעשים מתוך הבנת הצרכים המיוחדים ובהתאמה אישית. את תחום ביטוחי הפרט והחיסכון אני אוהבת במיוחד. כדי להשלים את השירות מיקאדו מעניקה מענה בתחום ביטוחי רכב, דירות ומטרית שירותים עסקיים כמעטפת שירות ללקוחות".

מהו ה'אני מאמין שלך'?

"אני מאמינה שביטוח וחיסכון הם אלמנטים הכרחיים לכל אחד. כל אדם זקוק לביטוח, במיוחד במציאות המשתנה של היום. אנשים יכולים לאבד את יכולת עבודתם בשל פציעה או מחלה, להזדקק לטיפולים ותרופות במאות אלפי שקלים שאינם בסל הבריאות או חלילה לטיפול סיעודי, אלו מצבים שאנחנו נתקלים בהם לצערי לעיתים תכופות. הביטוח פעמים רבות, עושה את ההבדל בין תהליך של טיפול והחלמה ובין פשיטת רגל. מנגד, יצא לסוכני הביטוח שם של אנשי מכירות שכל מה שמעניין אותם זה סגירת עסקה ולא טובת הלקוח, ולי היה הכי חשוב שהאדם יהיה במרכז ולב ליבת העניין, ושהביטוח יתאים לו באופן אישי תוך ראיית צרכיו, רצונותיו ותקציבו. את אלו לקחתי עמי למיקאדו וכך אנו פועלים.

"התאמת ביטוח בריאות או ביטוח חיים דורשת ניתוח מעמיק. צריך להכיר את האדם ואת בני משפחתו, להבין מהם הצרכים שלו, ההכנסה שלו, במה הוא עוסק, מה התקציב שלו, סגנון החיים, ולדעת להרכיב מעטפת בתפירה אישית שמתאימה לכל אלו, כולל תכנון לעתיד הרחוק כשהוא ייצא לפרישה.

"אני עובדת עם אנשים פרטיים ובעלי עסקים ומספקת גם עבורם פתרון מלא כולל ביטוח עסק, ביטוח דירקטורים אם אלו למשל חברות סטארט אפ, ועוד. אני נפגשת עם המון אנשים עצמאיים ומתאימה להם ביטוחי אחריות מקצועית.

"האתגר הגדול היה להקים עסק מאפס, אבל כשאני עוצרת לרגע ומביטה לאחור אני מאושרת שהלכתי אחרי הלב שלי".

וזה הצליח בגדול?

"לשמחתי הרבה, בהחלט. היה לי גב חזק מהמשפחה התומכת. אבל מה שהפתיע אותי מאוד הייתה ההצלחה המהירה – זה קרה כמעט ביום אחד. אנשים שמעו שהקמתי סוכנות עצמאית והצטרפו בזה אחר זה. משהו שם קרה וזה התחיל לרוץ בטירוף ובתוך פחות משנתיים מצאנו את עצמנו מטפלים בקהילה המונה מאות מבוטחים".

מדוע את חושבת שבחרו בך?

"אולי דווקא מעצם העובדה שמעולם לא הייתי הטייפ קאסט של 'סוכן ביטוח'. אני מאוד קשובה  ותמיד האנשים חשובים לי הרבה יותר מהעסקה. אני לא טיפוס מכירתי בכלל, והבנתי שזה היתרון שלי – האותנטיות, הכנות והאווירה הרגועה שאני מייצרת. אני לא דוחפת לשום מקום, ומביאה במקום זה יושרה מקצועית ואמפתיה, כנראה שזה מה שענף הביטוח צריך באמת".

למידע ופרטים נוספים: https://www.facebook.com/yifatmikado/

טוב לדעת
נגישות