Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

החמים והנכונים

יזמים וחברות בנייה בחרו עבורינו את האזורים הבאים שצפויים ליהנות להערכתם מפריחה נדל"נית

הדמיית אלקטרה באור ים | הדמיה: 3ddesign

ביום שאחרי משבר הקורונה, כשהמשק הישראלי ושוק הנדל"ן בפרט יחזרו לפעילות מלאה, צפויות להמשיך לקרום עור וגידים תוכניות בנייה רבות שנמצאות כיום בשלבים שונים של תכנון – החל מהסכמי גג שנחתמו, תוכניות מתאר כוללניות, וכן תוכניות מפורטות באזורים רבים בארץ. פנינו ליזמים ולחברות כדי שיציבו זרקור בפני הפרויקטים והשכונות שהם שלהערכתם יתנו את הטון וימשכו ביקושים בשנים הקרובות.

שכונת נאות הדרים, באר שבע

השכונה, המוקמת על ידי החברות צרפתי שמעון ואביסרור משה ובניו, ממוקמת בצידה הדרומי של העיר בנגישות מרבית ליציאה בכביש עוקף ב"ש וליציאה הדרומית לכיוון אילת ועיר הבה"דים, נגישות לכביש 6.

חברת צרפתי שמעון מתכננת לבנות ולהקים בשכונת נאות הדרים פרויקט של 600 יח"ד שייבנה במספר שלבים ויהווה כמחצית מהשכונה. במסגרת זו יוקמו בניינים בגבהים שונים, כולל בניינים מדורגים ובנייני םנמוכים עם דירות גן וגג. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות קטנות בנות 3 חדרים ודירות 4,5 חדרים לצד פנטהאוזים מרווחים. בפרויקט תוכננו מרפסות ענק כפולות בשונה מסטנדרט הבניה הרגיל, כאשר חצי מהשטח יוקצה למרפסת משותפת והחצי השני לגינון. בכל הפרויקט שולבו גינות תלויות.

איזור ירושלים

הפעילות של הממשלה לאישור תוכניות ענק לבנייה למגורים באיזור ירושלים, תוביל לבנייה מאסיבית של דירות באזור, ובהתאם לכך לביקוש גדול מאוד לכל תחום העיצוב לבית. בימים אלה נבנה באזור התעשייה של מעלה אדומים מרכז עסקים ענק שכולו מוקדש לתחום עיצוב הבית – עיר העיצוב דיזיין סיטי ירושלים שנבנית על ידי יזמית הפרויקט חברת קס גרופ במישור אדומים.

לדברי פנינה רווח, מנכ"לית קס גרופ, "דיזיין סיטי תספק מענה ליותר מ-1.5 מיליון תושבי ירושלים והסביבה ואנו שמחים שהממשלה תומכת בפרויקט. אנו מזהים ביקושים גבוהים מצד חברות רבות שכבר העתיקו את פעילותן מירושלים למישור אדומים, וגם חברות ממרכז הארץ מתעניינות. הפוטנציאל העסקי הגדול הטמון במישור אדומים לא נעלם מעיני מקבלי ההחלטות והאזור צפוי ליהנות מתמיכה ממשלתית כספית ואסטרטגית גבוהה".

פרויקט "פלינר פארק" בהרצליה | הדמיה: יח"צ

מתחם זרובבל, הרצליה

בהרצליה ניבנות אלפי יח"ד חדשות בשנים האחרונות. בתוך אחת השכונות הפופולריות בעיר – הרצליה הירוקה, מוקם "מתחם זרובבל", הכולל כ-600 יחידות דיור.

המתחם כולו כבר ערוך ומוכן לכניסת הדיירים ובקרוב תסתיים גם בניית הפרויקט האחרון שהוא בבחינת "הדובדבן שבקצפת".

חברת הבנייה אפרים פלינר מקימה במתחם את ”פלינר פארק“. בחברה מתגאים כי מדובר בפרויקט ידידותי לסביבה זכה למיקום בקו הראשון לפארק של הרצליה הירוקה. עוד מספרים בחברה כי הפרויקט תוכנן ונבנה בסטנדרטים גבוהים ביותר ויש בו לובי מפואר בעיצוב אדריכלי, אפשרות לחלוקה פנימית גמישה, מרפסות גדולות ממרביתן ניתן לראות את הים, מחסן פרטי לכל דירה ועוד.

עוד מוסיפים בחברה כי השכונה נמצאת במיקום מצוין, עם נגישות נוחה לצירים הראשיים (איילון, כביש 20 וכביש 531 ), לתחנת הרכבת של הרצליה, לקניון שבעת הכוכבים וכמובן לפארק הרצליה שנמצא ממש במרחק הליכה ואף יחובר לשכונה ע“י שבילי הליכה ואופניים.

אור עקיבא

בעיר עקיבא, על כביש חיפה תל אביב, מקודמים כיום מספר פרויקטי ענק.

שכונת אור ים המתוכננת על ידי הקרן לפיתוח קיסריה צפויה לכלול כ-3,500 יח"ד. השכונה תוכננה כסביבת מגורים מודרנית, איכותית ומגוונת. 60% משטחיה מיועדים לצרכי ציבור, דרכים ושטחים ירוקים: כולל פארק לינארי לכל אורך השכונה.

השכונה מקושרת היטב לכביש 4 (תל אביב-חיפה) ולכביש 2 (כביש החוף), והיא מצויה במרחק של 40 דקות מתל אביב ו-30 דקות מחיפה.

קבוצת MORE עתידה להקים בשכונה 23 בנייני מגורים הכוללים 279 יח"ד בשוק החופשי ו-434 במסגרת תכנית למשתכן.

פרויקט נוסף בשכונה הוא "אלקטרה באור ים" של אלקטרה מגורים. הפרויקט, שבנייתו כבר החלה, כולל 328 יח"ד שיתפרסו על פני 8 בניינים מדורגים. הפרויקט תוכנן על ידי גל אור פישביין אדריכלים.

לדברי ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה מגורים, "שכונת אור ים היא דוגמא מצוינת לתכנון שכונת מגורים בישראל שמאפשרת להקים קהילה חזקה. מדובר בשכונה בעלת פוטנציאל אדיר וביקושים יוצאי דופן בשל התכנון והפיתוח הסביבתי המוקפדים שלה, הנגישות התחבורתית ומיקומה האופטימלי בסמוך לאור עקיבא הצומחת ולקיסריה".

גם שכונת שזר באור עקיבא עתידה לעבור מהפך במסגרת פרויקט בינוי-פינוי בין הגדולים בישראל, משותף לשיכון ובינוי וקבוצת תדהר.

הפרויקט ממוקם במערב אור עקיבא, במרחק של כ-1.6 ק"מ בלבד מחוף הים וכולל הריסת הבניינים הישנים והתשתיות הרעועות של שכונת שז"ר, הפרוסים על שטח של כ- 118 דונם. במסגרת הפרויקט יפונו 355 דירות ובמקומן תוקם שכונה אשר תמנה 12 מגדלי מגורים בני כ-25 קומות ותכלול כ-1,750 דירות בסה"כ. השכונה החדשה תכלול מתחם קניות, בילוי ופנאי חדש בשטח של כ-5,000 מ"ר וטיילת חדשה.

סמנכ"לית שיווק שיכון ובינוי, דורית סדן מפרטת: "תכנון השכונה החדשה בשז"ר הנו מוקפד ואיכותי ביותר ומשלב עקרונות מתקדמים של תכנון קהילתי, סביבה ירוקה ורמת שרותי ציבור גבוהה ביותר. אור עקיבא נמצאת בסמיכות לעורקי תחבורה ראשיים ונהנית מנגישות למטרופולין חיפה ותל אביב באמצעות הרכבת, כביש 2, 4 וגם 6. העיר מהווה בשנים האחרונות מוקד משיכה נדל"ני למשפחות וזוגות צעירים שמחפשים איכות חיים במיקום מצוין – כל אלה הופכים את המהפך של אור עקיבא למשמעותי הרבה יותר. החברה כבר בונה באור עקיבא מאות יחידות דיור בשכונת אור ים החדשה ורואה בשכונת שז"ר המשך טבעי לפעילותה בעיר הצומחת".

שזר אור עקיבא – ברעלי לויצקי כסיף אדריכלים | הדמיה: יח"צ

חריש

העיר חריש הולכת מוקמת בימים אלה בצפון השרון. המדינה הציבה בשנת 2010 יעד של 100 אלף תושבים בחריש עד שנת 2030, ובהתאם השקיעה סכומי עתק בפיתוח העיר, בפיתוח תשתיות, אזורי מסחר ותעסוקה, כדי למתג אותה כאלטרנטיבה ראויה למרכז.

כיום מתגוררים בחריש יותר מ-20 אלף תושבים, אולם בשנים הקרובות תאכלס עוד עשרות אלפי תושבים, עד לכ-30,000 עד סוף שנת 2020.

חריש סמוכה לעורקי גישה מרכזיים כמו כביש 65 וכביש 6, והיא מאופיינת בתכנון ירוק וקהילתי, עם מגוון של פארקים ומוסדות ציבור, וכן בנייה נמוכה ומרווחת.

על פי מפקד שערכה המועצה המקומית חריש, כ-78% מרוכשי הדירות הינם משפחות צעירות, מחציתם מאזור המרכז.

את אחד הפרויקטים הגדולים בעיר – השכונה השיתופית בצוותא, מובילה חברה שפיר מגורים ובניין (ראו כתבה נפרדת).

אפריקה ישראל מקימה בעיר את "סביוני חריש", בלב שכונת הפרחים, הכולל 380 יחידות ב-13 בניינים.

דן גינגיס סמנכ"ל שיווק ומכירות אפריקה ישראל מגורים שבונה אף היא בחריש, מסביר כי "ההחלטה של ממשלת ישראל לא להקים יותר ערים חדשות אלא רק לעבות את הקיימות, הביאה לכך ששתי הערים החדשות היחידות בישראל כיום הן – מודיעין וחריש. כאשר הצמיחה הגדולה ביותר היתה ונמשכת ביישוב חריש. בשנתיים האחרונות העיר הכפילה את עצמה ובסוף שנת 2019 מנתה אוכלוסיית העיר כ-15,000 תושבים".

לדבריו, “חריש צומחת מהר ומתמודדת עם הרבה מישורים כדוגמת חיבור לתשתיות, מרכזי תעסוקה, הקמת מוסדות חינוך, אכלוס מהיר ועוד אבל היא הרבה יותר משודרגת, מבחינת תכנון וחשיבה המתאימה לתקופה הנוכחית. הכל בחריש מתוכנן מראש ובאופן מוקפד ביותר.

"יתרה מזו, העיר נבנית במודל "עיר מחכה לתושב", והמשפחות המצטרפות לעיר נהנית מהתמיכה הרבה של משרד השיכון והתחבורה שמכירים בצרכים ההיקפים של הנדרשים לתושבים ומשקיעים תקציבים עתירים במתן פתרונות שיסייעו לחבר את חריש למקומות תעסוקה ופנאי, זאת לצד עידוד מרכזי תעסוקה לעבור לעיר״ מה שיקצר את פרק הזמן של "תקופת ההרצה" של העיר.

"ומכל אותן סיבות אני מאמין שסיפור ההצלחה של מודיעין ורמות המחירים הגבוהות של מחירי הדיור במודיעין בהחלט עשוי לחזור על עצמו גם בחריש", קובע גינגיס ומוסיף כי "אני מעריך שחריש תרשום קפיצה גדולה בשווי הנכסים במהלך חמשת השנים הקרובות, כשכל התושבים ייכנסו לשכונות והעיר תהיה בפעילות מלאה. באם נבחן את ההשקעה בעיר בהשוואה למחירים של יישובים אחרים באזור, ובוודאי מול מחיר הדיור הממוצע בישראל הרי, שחריש מציעה עסקאות נדל"ן אטרקטיביות מאוד. ולראיה, כיום אפשר למצוא דירות 4 חדרים בעיר בכמיליון שקל בלבד".

כרמיאל

דני מור (צילום: סיון פרג')

דני מור מנכ"ל בסט ייזום: "כרמיאל היא עיר שחווה התפתחות מואצת בכל המישורים, ונתוני התחלות הבנייה של הלמ"ס ממחישים זאת. העיר כרמיאל מככבת ברשימת הערים, שהגדילו את מס' התחלות הבנייה בשנת 2019. העיר הפכה לאטרקטיבית במיוחד למגורים וגם להשקעה, היא מתפתחת בחינוך ואקדמיה, נבנים שכונות חדשות, פארקי תעשייה והיי-טק מתקדמים, מרכזי מסחר, משרדים בילוי ופנאי מהגדולים באזור הגבול שבין הגליל התחתון לגליל העליון, שירותי ממשל, מרכזי קהילה, פארקים מטופחים, תחנת רכבת חדשה שמספקת נגישות מצוינת בשל סמיכותה לכביש 85 – כביש עכו-צפת ועוד".

בסט יזום בונה קומפלקס מגורים בשכונה חדשה הר כרמי, המתוכננת להיות שכונה שתכלול פארקים ומתחמי פנאי ומערכת כבישים פנימית עם יציאה מהירה מהעיר לכביש 85 המחבר את הצפון עם נהריה, עכו וחיפה. השכונה קרובה לתחנת הרכבת, למכללה האקדמית אורט בראודה ולמגוון מרכזי בילוי וקניות.

דרום תל אביב

לדברי רוני צברי, הבעלים של חברת צברים המתמחה בייזום וביצוע פרויקטי התחדשות עירונית, "בשנים האחרונות ראינו פריחה בשוק הדיור בדרום תל אביב ובצפון יפו. לדוגמא אזור שוק הפשפשים ביפו עבר תנופת פיתוח, נבנו פרויקטים חדשים והמחירים עלו והם כבר מאוד יקרים. כעת, כאשר בעוד שנה וחצי לערך תחל לפעול הרכבת הקלה, אנחנו רואים שהביקושים והפריחה הנדל"נית מגיעה לשכונות הדרומיות של יפו בעיקר הסמוכות לתוואי הרכבת הקלה. אנחנו רואים זאת גם על פי הביקושים לדירות שעדיין נותרו בפרויקט יאפא ברחוב טוכולסקי וגם על פי הרצון של מתחמים רבים באזור להתחיל בתהליך התחדשות עירונית. כיום השכונות בדרום יפו מציעות תמורה גבוהה לכסף עם פוטנציאל השבחה. ניתן למצוא דירות ודופלקסים רחבי ידיים עם נוף לים במחיר שפוי בוודאי יחסית לתל אביב. מי שיסתובב בשכונות של יפו שעוד 5-6 שנים לא יכיר אותן. הוא יגלה שכונות מודרניות שמצד אחד ניתן לעלות על הרכבת הקלה ולהגיע תוך דקות ספורות למרכז תל אביב ומצד שני ניתן להגיע לחוף הים בהליכה קצרה. גם האוכלוסייה משתנה – אנחנו רואים יותר ויותר צעירים וסטודנטים שמגיעים להתגורר באזור".

קרית אונו

בעיר הותיקה מקודמים מספר פרויקטי התחדשות עירונית גדולים. בין היתר במתחם לוי אשכול, אשר לאורכו קיימים עשרות בנייני רכבת ישנים. קבוצת כנען היא אחת החברות הפעילות במקום. החברה יזמה שינוי בועדות התכנון, שמאפשר להתגבר על מגבלת הגובה, שיצרה הקרבה לנתב"ג.

הקבוצה פועלת בקרית אונו מזה שמונה שנים ומקדמת את מתחם לוי אשכול דרום בעיר אשר הוכרז ע"י משרד השיכון כמתחם פינוי בינוי כבר בשנת 1999 .

התוכנית שמקדמת קבוצת כנען כוללת פינוי 232 משפחות, המתגוררות כעת ב-11 בניינים בני 4 קומות ברחוב לוי אשכול 129-181 (אי זוגיים) ובמקומם, יוקמו 690 יח"ד ב-11 בניינים בני 14-17 קומות, הכוללים גם שטחי מסחר בקומות הקרקע.

לדברי מאיר טל מנכ"ל קבוצת כנען: "אנחנו שמחים על כך שיצרנו תקדים, המסייע למי שמקדם פרויקטים המשלבים בנייה לגובה מסביב לנתב"ג. זאת ההוכחה שבזכות מקצועיות, נחישות, סבלנות, אורך רוח ואמונה, ניתן להביא לשינוי גם כשמדובר בגופים ציבוריים. אין ספק, שהתקדים שיצרנו, סייע לקידום תכניות פינוי בינוי רבות במרכז העיר קרית אונו אשר ישנו את פניה כליל. אנחנו גאים להיות חלק מהתחדשות העיר. בעתיד מרכז העיר ובפרט רחוב לוי אשכול יהפוך לשדרה מודרנית ואורבנית שתהיה הלב הפועם שלה. לכל אורך הרחוב, יפתחו מקומות בילוי, חנויות, משרדים ועוד".

פרויקט של חברת אפגד פרויקט אפגד בעיר היין | הדמיה: AA סטודיו

עיר היין, אשקלון

שכונת עיר היין ממוקמת בצפון-מזרח העיר אשקלון, ממזרח לשדרות הציונות ועתידה להיות השכונה הגדולה ביותר באשקלון מבחינת תושבים עם כ-11,500 יח"ד חדשות. השכונה קיבלה את שמה מפארק היין, פארק עירוני חדש שייבנה בחלק המערבי שלה על שטח של 450 דונם. בנוסף לבנייני מגורים, מתוכננים גם בנייני משרדים, מסחר, מבני ציבור, דיור מוגן ושטחים ציבוריים פתוחים – גינות ציבוריות, מתקני משחקים ומסלולי אופניים שיאפשרו אורח חיים מתקדם לצד הזדמנויות כלכליות ועסקיות בדמות קניונים רחבי ידיים, מדרחוב חנויות, מתחמי קניות ומתחם בתי קולנוע. לשכונה נגישות גבוהה אליה וממנה בשל מיקומה בצידה הצפון מזרחי של העיר.

לפני כחודשיים קיבלו הפרויקטים הראשונים את היתר הבניה בניהם פרויקט "אפגד בעיר היין" של חברת אפגד הכולל 247 דירות מגורים ב 4 בניינים בני 13-15 קומות. על פי נתוני החברה שווקו עד כה כרבע מהדירות אשר הוצאו לשוק החופשי מבין הרוכשים עד כה משפרי דיור בעיקר מאשקלון, והיתר מאשדוד ויישובי הסביבה.

יעל דקל-הניג סמנכ"ל שיווק בחברת היוזמת ובונה את פרויקט המגורים "אפגד בעיר היין": "תכנית הפיתוח לאשקלון ולשכונת "עיר היין" בפרט, תשים את העיר על המפה בעשור הקרוב כאחת הערים המשמעותיות בישראל לאור גודלה העתידי עם מעל ל-300 אלף תושבים. כחברה ותיקה אשר הייתה שותפה בעשור החולף להקמה ובניה של שכונות חדשות בעיר עם מאות יח"ד, אנו עדים לתנופת בנייה שהחלה בעיר בשנים האחרונות ואינה עוצרת. עליות המחירים אשר חוותה העיר בעשור החולף אינם בכדי והן תוצר ישיר של השקעה בפיתוח ובתשתיות. העיר נהנית מהגירה חיובית, בעיקר זוגות צעירים ומשפרי דיור תושבי הסביבה, אך גם מאזור השפלה וגוש דן המחפשים סביבת מגורים איכותית במחירים סבירים".

שכונת נווה שרון, נתיבות

עיריית פועלת לגיבוש תוכנית מתאר כוללנית לעיר, כמו גם תוכניות מפורטות לשימושי מגורים, מסחר ותעסוקה. תוכנית המתאר הכוללנית לשנת 2040 כוללת תוספת של כ-40,000 יח"ד וכ-500,000 מ"ר במסחר ותעסוקה. במסגרת זו בשכונת נווה שרון בנתיבות צפויים להיבנות כ-2,600 דירות חדשות, כ-530 בתים צמודי קרקע, כ-35,000 מ"ר למסחר ותעסוקה, ושטחים ציבוריים בהיקף של כ-50,000 מ"ר. מתוכנן לקום בה גם פארק נחל בוהו בשטח של 900 דונם.

קבוצת רמי צרפתי בונה בשכונה את פרויקט "צרפתי על הנחל" שיכלול 363 דירות – כש-60% מהן מיועדות לזכאי מחיר למשתכן. לדברי רמי צרפתי, מנכ"ל ובעלים של הקבוצה, "השכונה עדיין מציעה דירות במחירים נוחים, ולא רק במסגרת מחיר למשתכן. מחירה של דירת 4 חדרים חדשה יעמוד על כמיליון שקל ופנטהאוז על כמיליון וחצי שקל. כמו במקרים דומים של שכונות חדשות גדולות – ככל שהפיתוח בהן מתקדם – כך עולים בהן המחירים, והמשקיעים יודעים זאת. בתקופה הקורונה קיבלנו פניות ממספר משקיעים שבגלל הירידות בבורסה חיפשו אפיק בטוח יותר להשקעה".

גם חברת גלעד מאי אכלסה לאחרונה פרויקט גדול בשכונה ובימים אלו משווקת ובונה 336 יח"ד נוספות במסגרת פרויקט MYנתיבות.

לדברי גלעד יפרח, מנכ"ל גלעד מאי: "נתיבות נמצאת בפיתוח מואץ והפכה למבוקשת גם בקרב תושבי הערים הסמוכות ונהנית מהגירה חיובית ואיכותית. מגמה זו היא ללא ספק המשך ישיר של כל מה שקורה בעיר במהלך השנים האחרונות – הבנייה של שכונות חדשות, הפיתוח והתשתיות ברחבי העיר וכמובן חיבור הרכבת לנתיבות שאפשרה חיבור העיר עם מפת התעסוקה בישראל ועוד.

קהל הרוכשים והמתעניינים בשכונה מורכב מתושבי הסביבה לצד תושבי העיר המבקשים איכות חיים בשכונת מגורים חדשה המציעה שפע פעילויות ומתקנים בתכנון עכשווי. פארק בוהו הסמוך, גינות המשחקים המושקעות וכן מערכת חינוך מהמתקדמות בישראל, כל אלו ללא ספק מחזקים את הבחירה בנתיבות ובשכונת נווה שרון בפרט".

"שדרות בפארק"

"שדרות בפארק" ממוקמת בצפונה של שדרות, צפונית לשכונת הכלניות ובסמוך לכביש 333 החדש ולכניסה המתוכננת החדשה לעיר, ותבנה על שטח של 650 דונם. סך הכל היא תכלול 1,097 יח"ד, כאשר 120 מתוכן צמודי קרקע.

"שדרות בפארק" תוגדר כשכונה "ירוקה וחכמה" שתוכננה במטרה להקנות לתושביה איכות חיים בסביבה בריאה וירוקה, כשהמוטיבים של קיימות, מחזור וחסכון באנרגיה יהיו ממאפייניה הבולטים. מלבד בנייה למגורים, יוקם בשכונה פארק תעשיה נקיה ומסחר בשם green Sderot על שטח של כ-140 דונם.

היתר לבניית הפרויקטים החדשים התקבל לפני כארבעה חודשים כאשר חברת ג.מ.נ שיווק לבניה, מקבוצת גלעד מאי, הייתה הראשונה לבנות בשכונה עם 606 יח"ד חדשות, אשר יהוו למעלה ממחצית מסך יחידות הדיור אשר ייבנו בה.

שכונת נרקיסים, ראשון לציון

שכונת נרקיסים עתידה להיבנות על קרקעות מחנה צריפין המתפנה בצפון מזרחה של ראשון לציון. השכונה תכלול כ-20 אלף יח"ד, כמו גם שטחי תעסוקה, מסחר, מוסדות ציבור שונים ושטחים פתוחים ירוקים.

פרויקט MORE נרקיסים של קבוצת MORE, הוא מהראשונים שהתחיל להתבצע בשטח. הוא נבנה על הקו הראשון ממערב של השכונה החדשה. הפרויקט כולל 3 מגדלים בני 22 קומות עם מגוון דירות 5 חד' , מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים 5 ו- 6 חד'.

בחברה מספרים כי התכנון הייחודי של הפרויקט נבנה כחלק מאסטרטגיית 'היומיום של המחר', פרויקט קהילתי, משפחתי, אינטימי. כל השירותים מתחת לבית- עד 500 מטר. בקומת הרחוב, משני צידי שדרות ירושלים – ייהנו התושבים ממגוון חנויות, בתי קפה ושירותי קהילה וכן למעלה מ 300 מ"ר של פינות ירוקות ומתקני משחק יהיו חלק בלתי נפרד משגרת התושבים.

שכונת מורשת, מודיעין

בקבוצת MORE קובעים כי  מורשת במודיעין היא אחת השכונות המבוקשות ביותר למגורים במרכז הארץ. השכונה השנייה שנבנית במסגרת הסכם הגג, שטחה הכולל של שכונת מורשת יהיה 1,686 דונם, ייבנו בה כ-4,200 יחידות דיור, כאשר 3,614 יחידות מהן יהיו יחידות דיור בבנייה רוויה. 70% ממספר זה, 2,529, מיועד לדיור בר השגה במנעד של שלושה, ארבעה וחמישה חדרים, כאשר לפחות 20% מהן, כ-505 יחידות דיור, מיועדות לתושבי העיר. הבנייה בשכונה זו תגדיל באופן משמעותי את מלאי הדירות החדשות בעיר ותקל על משפחות וזוגות צעירים לרכוש דירה במודיעין מכבים רעות.

קבוצת MORE בונה בשכונה 10 בנייני מגורים בני 6 ו-8 קומות, דירות מחיר למשתכן ודירות בשוק החופשי ומציעה דירות 5-6 חדרים, דירות גן פנטהאוזים בנוסף, מקימה קבוצת MORE בשכונה שדרת החנויות שעתידה להיפתח במהלך שנת 2023 ותכלול שלושים בתי עסק ומסחר.

פרויקט ALMOGI SELECTED | הדמיה: יח"צ

רמת אלמוגי, חיפה

בשכונת רמת אלמוגי על הכרמל בחיפה, מוקמים מספר פרויקטים. אחת החברות הבונות במקום היא חברת שגראוי ייזום ובנייה SBC, חברה ותיקה המתמחה בייזום וביצוע פרויקטים בתחומי הנדל"ן, כולל מגורים, מסחר, עסקים, מלונאות, מבני ציבור, התחדשות עירונית וקבוצות רכישה.

החברה בונה את פרויקט ALMOGI SELECTED.

בחברה מספרים כי הפרויקט תוכנן בקפידה ובסטנדרט גבוה במיקום מושלם בלב רחוב יקינטון. בפרויקט מתוכננים 5 בניינים מדורגים בעלי אופי וארכיטקטורה ייחודית, חללים מרווחים, סלון אירוח גדול, מרפסת ענקית וגינה אחורית (בחלק מהדירות). לבחירה דירות 4, 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים מול הים.

ולאחרונה מכרה בפרויקט 3 פנטהאוזים, כל אחד בשטח של כ-140 מ"ר + 90 מ"ר, במחיר של כ-3.8 מיליון שקל.

טוב לדעת
נגישות