Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

"הזדמנות למשקיעים על חוף בת ים"

לובי חדר כושר ובריכה בשחקים עם נוף פנורמי לים. בחברה שפונדר - פדלון מסבירים מדוע פרויקט BRIZZO בשכונת פארק הים הוא איכות החיים החדשה של אזור המרכז

פרויקט בריזו של קבוצת שפונדר פדלון (הדמיה: viewpoint)

הקמת שכונת "פארק הים" בבת ים מציבה אפשרויות מגורים חדישות ועכשוויות למי שמחפש קרבה לחוף הים ואיכות חיים גבוהה ויוצאת דופן במרכז הארץ, כך קובעים בקבוצת הנדל"ן שפונדר – פדלון ומוסיפים כי גם המשקיעים, שירגישו כעת פחות את נטל המס, רואים כאן הזדמנות והשקעה אטרקטיבית. קבוצת הנדל"ן שפונדר – פדלון, חיבור בין שתי משפחות נדל"ן עתירות וותק וניסיון מקצועי של כ-40 שנים בתחום היזמות והבצוע, בונות ומשווקת בימים אלה דירות חדשות בתכנון אדריכלי ייחודי, במה שמכנים בקבוצה פרויקט הדגל בשכונת פארק הים – פרויקט BRIZZO .

בקבוצה מתגאים כי שפונדר – פדלון הינה מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל. לקבוצה זרוע ביצוע קבלנית בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל המאפשר לה שליטה על בצוע איכותי של הפרויקט והדירות מהיסודות ועד גמר הביצוע והירידה לפרטים הקטנים.  הקבוצה מקימה בשלב הראשון שני מגדלי מגורים בני כ-21 ו-23 קומות ובהם 159 דירות, בתכנון של  משרד כנען שנהב אדריכלים.

בקבוצה מספרים כי הפרויקט החדש תוכנן במיקום אסטרטגי בשכונת פארק הים, כשכל הדירות מרווחות מאוד ונהנות משטחי מרפסות גדולים וכן פונות אל נוף פתוח ומרהיב. התכנון של הפרויקט מתמקד בשטחים המשותפים, בויזואליות של הבניין ובתכנון הדירות עצמן. בקבוצה מספרים כי כל החומרים שנבחרו במסגרת תכנון הבניין הם החומרים היוקרתיים ביותר. כך למשל, החיפוי שנבחר הוא לבן וקשיח על מנת לבדלו מול פרויקטים אחרים בשכונה ולהדגיש את חזותו יוצאת הדופן. לכך הוסיפה הקבוצה, במסגרת התכנון, קשתות המדמות את גלי הים על כל המרפסות במטרה לסמל את הקשר והקרבה של BRIZZO לים.

מתחם ספא בקומה ה-16

עידו פדלון (צילום: יח"צ)

גולת הכותרת והאלמנט המיוחד ביותר בפרויקט, אומר עידו פדלון, מבעלי הקבוצה ומנכ"ל משותף, היא הקומה ה 16 בבניין – קומת ה "Sky Garden"  שתכלול חדר כושר, מתחם ספא ותצפה אל הים והטיילת של העיר וכן אל שטחים ירוקים נרחבים למרגלות הפרויקט. "קומה זו, מיועדת לדיירים בלבד ,ומהווה את היהלום שבכתר הפרויקט." מוסיף פדלון:  "הקומה הזו תהיה חוויה לכל הדיירים מלבד מתחמי הפנאי שיהיו בו, אנו מייצרים בקומה פינות ישיבה ייחודיות מול הנוף של הים וגינת ירק שתוסיף ייחודיות וצבע למבנה כולו וגם היא תבליט אותו מבין פרויקטים אחרים  בשכונה ".

"מדובר בפונקציה שאיננה קיימת בדרך כלל בבנייני מגורים ", מוסיף האדריכל מושיק בן דור ממשרד כנען שנהב אדריכלים . "בחרנו יחד עם היזמים לבצע רעיון נועז וליזום חלל ציבורי גבוה ממנו נשקף נוף פנורמי ונקי אל הים. תשומת הלב היא על סגנון חיים  יוצא הדופן של הפרויקט" , "לובי בשחקים" וכרטיס הביקור של בעלי הבית והדיירים", מציין בן דור. בנוסף, מספר בן דור, הפרויקט יכלול בשטחים הציבוריים שלו מועדון דיירים, לובי מפואר וחדר אופניים.

ארז שפונדר (צילום: יח"צ)

ארז שפונדר , מנכ"ל משותף ובעלים של חברת שפונדר –פדלון מספר על המתחם החדש והאטרקטיביות שלו: " שכונת פארק הים צפויה להפוך למתחם מבוקש שכן מדובר ברצועת הקרקע הנרחבת האחרונה על קו הים המיועדת להקמת שכונה שלמה. קרבתם של הפרויקט והשכונה לתל אביב מחד ולשפת הים מאידך, מהווה אלמנט משמעותי בפוטנציאל עליית ערך הנכסים.".

"לעיר עוד קו רקיע אליו היא תתפתח, כעיר אטרקטיבית למגורים ולתעסוקה. התוכנית לבניית שכונת "פארק הים" הבשילה במשך שנים רבות וכוללת בנייה עשירה של יחידות דיור בתוך שכונה הכוללת שטחים ירוקים רבים. תכנון יחידות המגורים, כ-5,000, בשילוב של מלונאות, פנאי ומוסדות חינוך וספורט, תשדרג את פני העיר בת ים ותכניס רוח חדשה של מודרניות. משקל רב יש לתת גם לנגישות התחבורתית שיספק לשכונה הקו האדום של הרכבת הקלה אשר יקרב אותה לכל גוש דן. יש לזכור כי עדיין מחירי הדירות  בבת ים נמוכים בהשוואה לתל אביב יפו הסמוכה, שם מחירי הדירות הנמצאים באותו המרחק מהים כפולים  ומגיעים ליותר מ- 50,000 שקל למ"ר ומכאן שפוטנציאל עליית ערך הנכסים גבוה ומשמעותי".

טוב לדעת
נגישות