Search magnifier

חיפוש

ברוכים הבאים לאתר אקסטרה - עדכני, מגוון ועשיר בכתבות ובמאמרים מקצועיים בשלל תחומים

אלקטרה דנקו, הכתובת שלך מהתכנון לביצוע

חברת אלקטרה דנקו הטביעה חותם ברחבי הארץ בפרויקטים רבים הכוללים עבודות גמר מורכבות במשרדי יוקרה בסיטי של תל אביב, מרכזים לוגיסטיים בתחומים שונים הכוללים מפעלי הייטק לתעשייה הקלה והכבדה, מרכזים רפואיים הכוללים חדרי ניתוח ומרפאות, בתי מלון ומרכזי קניות

איקאה בנתניה. צילום: יח"צ

חברת 'אלקטרה דנקו' מקבוצת אלקטרה בע"מ מצליחה לקצר את זמני הביצוע בהקמת פרויקטים מורכבים וגדולים. החברה מעניקה ללקוחות מענה רחב להקמת מרכזים לוגיסטיים, משלב התכנון, הביצוע עד קבלת טופס 4 ומסירה סופית ללקוח. חלק גדול של הפרויקטים מבוצעים בשיתוף, חברת "אלקטרה מערכות" יחד עם צוות מתכננים מובילים שיחד מסוגלים לתת מענה תכנוני וביצועי מוביל לכל פרוגרמה או דרישה תכנונית של הלקוח.

שיתוף הפעולה יחד עם חברת אלקטרה מערכות, הנחשבת למובילה בתחום המערכות האלקטרומכניות בישראל וגם בחו"ל, מאפשר ביצוע פרויקטים מורכבים בלוחות זמנים קצרים ומאתגרים יחד עם ביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובעיקר – כתובת אחת ללקוח שיודע מול מי הוא עובד.

חברת דנקו הוקמה בשנת 1991– על ידי דני קוטון ויוני אנטוקוליץ'. במהלך שנות פעילותה החברה ביצעה מאות פרויקטים, של עבודות גמר ומערכות בבנייני משרדים, בניני מגורי יוקרה, מסחר, מבני ציבור ומפעלים. לפני ארבע שנים נרכשה החברה על-ידי חברת 'אלקטרה בע"מ, וכעת היא נמנית עם "קבוצת אלקטרה" שהינה אחת מחברות הבניה המובילה ביזום וביצוע פרויקטים בארץ ובעולם, המעסיקה כ-9,000 עובדים.

כחברה השותפה, תחת אותה מטריה של חברת הבניה המובילה בארץ ובעולם, נהנית אלקטרה דנקו מחוסן פיננסי הולם ומסטנדרטים ניהוליים וביצועיים מהמובילים בענף. בשנים האחרונות נבחרה וביצעה חברת אלקטרה דנקו את עבודות הגמר במרכז לחקר המוח באוניברסיטה העברית, עבודות גמר בבית החולים אסותא באשדוד, הקמת בית החולים הקרדיולוגי מעייני הישועה בבני ברק והקמת מבנה המפקדה ומרכז הכנסים בעיר הבה״דים. לאחרונה נבחרה חברת אלקטרה דנקו ע"י חברת נ.ת.ע. לבצע את עבודות הגמר ב-5 תחנות תת-קרקעיות של הרכבת הקלה של תל אביב, הקו האדום.

אלקטרה דנקו פעילה בשלושה תחומים עיקריים: עבודות גמר מורכבות המבוצעות בעיקר למשרדי הייטק בסיטי של תל אביב. החברה מקבלת את התוכניות האדריכליות מהלקוח כולל דרישות תפקודיות ועיצוביות ומכאן החברה אחראית להוציא את הפרויקט אל הפועל. העבודות כוללות עבודות גמר בסטנדרט בניה הגבוה ביותר יחד עם שילוב של מערכות מתח נמוך ומערכות אלקטרו-מכניות אחרות.
תחום נוסף בו עוסקת החברה, הוא בביצוע עבודות קבלניות הכוללות שלד גמר ומערכות עד מסירתן ללקוח במבני ציבור ותעשיה, כדוגמת הקמת בית הידידות – משכן הקבע החדש של הקרן לידידות בירושלים, הפקולטה לכימיה באוניברסיטת בן-גוריון, מבנים למגזר הפרטי והביטחוני ופרויקטים רבים אחרים.

התחום השלישי הינו תחום עבודות גמר גדולות ומורכבות במבני ציבור גדולים. החברה אחראית למספר פרויקטים ציבוריים ותעשייתיים שהטביעו חותם על הסביבה כגון הקמת בתי מלון, כדוגמת מלון LINK של רשת מלונות דן, מלון רויאל ביץ' של רשת מלונות ישרוטל, מלון שחרות שהוקם כריזורט בנגב ומלון JAFFA ביפו. מרכזים רפואיים כדוגמת מחלקות, וחדרי ניתוח במדיקל סנטר בהרצליה, מגדל דוידסון החדש של בית החולים הדסה, מרפאות נארא בחדרה ותל-אביב והמרכז הרפואי אסותא באשדוד. חברת אלקטרה דנקו ביצעה מספר רב של מרכזי קניות כדוגמת קניון עזריאלי, מתחם ביג בבאר שבע ועוד.

מרבית הפרויקטים חייבו עמידה לוחות זמנים צפופים, תיאום בין צוותים ישראלים של דיסציפלינות בניה שונים וניהול של צוותים ישראלים וזרים יחד עם שימוש בכלים וטכנולוגיות מהמתקדמים ביותר.

תחום הקמת מרכזים לוגיסטיים משתלב היטב בפעילות המגוונת של אלקטרה דנקו ומאפשר ביצוע פרוייקטי תעשיה ולוגיסטיקה בשיטת התכנון והביצוע. בשנים האחרונות השלימה אלקטרה דנקו מגוון פרוייקטי גמר במפרטים טכניים גבוהים באיירפורט סיטי ואזור התעשיה מודיעין. החברה בנתה משרדים ומרכזים לוגיסטיים לדיפלומט קוסמטיקס, אגד, נורטל, DHL, ריי-קיו, אינטרוויז, וולרן החזקות, אודיוקודס, נישה, איירספאן, מירס, חנות איקאה בנתניה ועוד רבים אחרים.

לאחרונה השלימה החברה ביצוע מוצלח של עבודות גמר ומערכות במרכז הלוגיסטי של חברת רום במות בשטח בנוי של 4,500 מ"ר ומפעל FLEX במודיעין בשטח בנוי של כ-33,000 מ"ר. העבודות כוללות בין היתר הקמת אולמות יצור, אחסנה, אזורי תמך, רווחה, הסעדה ומשרדים בגדלים שונים.

ביג באר שבע (צילום: יח"צ)

פרויקטים אלו דרשו עמידה בלוחות זמנים צפופים מאד ומגוון רחב של מיומנויות, הכוללות עבודות גמר מורכבות ומתוחכמות, מערכות אלקטרו-מכניות ומערכות מתח נמוך עד למסירתם סופית ללקוח ברמת סטנדרט הגבוהה ביותר. הצוותים הפגינו יכולות ניהול מרשימות בתנאים לא פשוטים, עבודה עם מספר רב של קבלני משנה מהמובילים בארץ. בתחום מרכזים לוגיסטיים, חברת אלקטרה דנקו מבצעת בימים אלו, בשיתוף עם חברת אלקטרה מערכות, את המרכז הלוגיסטי הגדול ביותר של דואר ישראל, במודיעין, המשתרע על כ-18,000 מ"ר.

טוב לדעת
נגישות