פתח דבר: מנהלים כמנהיגים

פתח דבר: מנהלים כמנהיגים

מאת: עינת פרידמן, עורכת ראשית, מגזין 'מנהלים'
מנהלים סחר ועסקים

צילום: סם יצחקוב

בפתחו של מגזין המנהלים של ישראל השני במספר אני רוצה לשתף אתכם בתחושותיי. זוהי זכות עבורי לקחת חלק בפרויקט המיוחד הזה. זוהי זכות עבורי כי הפרויקט הזה מפגיש אותי, ודרכו אתכם הקוראים שלנו, עם אנשים נפלאים ויוצאי דופן ש"עשו את זה" ובגדול. אנשים שצולחים אתגרים, שמובילים, שמשפיעים על מאות ואלפי בתי-אב בישראל, כמנהלים בארגונים גדולים ורבי השפעה. אנשים שאפשר ללמוד מהם.

במגזין זה ובאלה שיבוא אחריו שמנו לנו למטרה לתת ביטוי לעשייה היום-יומית הענפה במשק הישראלי – בתעשייה, בהיי-טק, בחינוך ובענפי משק נוספים. עשייה שמשלבת מצוינות עסקית, עשיה חברתית ודוגמה אישית של מנהלים מוכשרים שעושים את ההבדל עבור המשק הישראלי.

מה תפגשו במגזין?

תוכלו לקרוא כאן הפעם ראיונות מעוררי השראה עם אורי תדמור, נשיא KLA Tencor ישראל אשר רכשה לאחרונה את חברת אורבוטק ; עם אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, הנאבק להקטנת הרגולציה על העסקים ; עם פרופ' שלמה מור יוסף, מנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה, המתמודד בימים אלה עם סוגיית מחפשי המקלט ; עם משה דולב, מנכ"ל המפעל להכשרת ילדי ישראל, שעושה עבודת קודש בטיפול בילדים במצבי סיכון ; עם שלומי קטרי, מנכ"ל החברה הכלכלית באר-שבע, השותף בחזון הפרחת הנגב, ועוד רבים וטובים.

בכל אחד מהראיונות תפגשו את האדם שמאחורי המנהל.

מבחינתי, אין כמו חג הפסח, כדי להשיק את המגזין הנוכחי, שמזכיר לנו את משמעותה של החירות שלנו. חירות ישראלית-לאומית וחירות אישית-פרטית של כל אחד מאיתנו, אותן גם מייצגים המנהלים שנבחרו להשתתף בפרויקט.

חברים, חופש הבחירה בידינו. יש לנו חירות להתמודד עם אתגרים, לצלוח אותם, ללמוד, לצמוח ולהתפתח. אני מזמינה אתכם להתרווח וליהנות מהנבחרת המרתקת שתמצאו ממש כאן מעבר לעמוד. אנו נמשיך להביא בפניכם את האנשים שהופכים את מדינת ישראל לחוד-החנית בכל כך הרבה תחומי עשייה, ובכל ענפי המשק.

תגובות

Comments are closed