ליהנות מכל העולמות…

ליהנות מכל העולמות…

טיול מוצלח בחו"ל נקבע גם על פי מה שאתם אוכלים במהלכו. אם חשוב לכם לדעת מה כולל המזון המוגש בטיולים, החברה הגיאוגרפית "שי בר-אילן" היא הכתובת שלכם לטיול או קרוז מוצלח בכל מקום בעולם

מאת: יובל פלג (צילומים: חברת שי בר אילן)
טיולים סגנון חיים

מה הופך טיול למקומות אקזוטיים ברחבי הגלובוס לטיול מוצלח? אחד המרכיבים הוא ללא ספק האוכל שהמטייל ימצא במקום. אולם למטיילים רבים, ישראלים ויהודים מרחבי העולם, מרכיב זה גורם לא מעט כאבי ראש ולעתים אף לוויתור על הטיול עצמו, מחשש שלא ימצאו מזון המתאים להם.

סקרים רבים מצביעים על כך שקרוב לכ-70% מהמטיילים הישראלים בעולם מחפשים אוכל כשר בדרגות כשרות שונות, חלקם הגדול לאו דווקא מטעמי דת אלא בגלל מסורת והרגלי אכילה. לא מעט מהמטיילים במזרח הרחוק, או באתרי תיור גיאוגרפיים אחרים, לא היו רוצים לגלות בצלחת שלהם, בארוחת הצהריים או הערב, סטייק מבשר כלב או מסוגי בשר לא מוכרים המקובלים בארצות שונות.

החברה הגיאוגרפית הדתית "שי בר-אילן", מציעה את הפתרון לציבור המסורתי, במגוון של טיולים מאורגנים, שבהם פוגשים פולקלור מקומי וטעמים אותנטיים, כאשר משמרים באוכל הכשר את הטעמים והניחוחות של המטבח המקומי. כל זאת עם צוות מדריכות ומדריכים מקצועיים ומנוסים, יחס אישי, מלונות בדרגה גבוהה, טיסות-פנים והכל כלול במחיר, ללא הוצאות נוספות.

בנוסף, מציעה החברה טיולי פרימיום המשלבים טיולים עם שיט גיאוגרפי, טיולי בוטיק וארוחות גורמה לקבוצות קטנות ואינטימיות במלונות משובחים, טיולים למטייל העצמאי, זוגות ומשפחות, וכן קרוזים באוניות פאר כמעט לכל מקום על פני הגלובוס.

מטיילים בפיליפינים

מסלולי טיול מגוונים

כחברה גיאוגרפית, הדגש הוא על מסלולי טיול מגוונים המשלבים ערים מרכזיות עם נופי טבע והרפתקאות, טיולי עומק, סיורים בפינות חמד ובפארקים, בשילוב אתרי חובה של כל תייר, ובנוסף הנקודה היהודית כפי שהיא באה לידי ביטוי בכל מקום.

מסלולי הטיול של "שי בר-אילן" מתקיימים כל השנה, כולל טיולי פסח כשרים עם ליל סדר ביפן או בסין, וכן טיולים במהלך עונות השנה: סין הקלאסית והונג קונג, יפן, הפיליפינים, הודו, תאילנד, קמבודיה, וייטנאם, דרום אפריקה, טנזניה, מרוקו, אוסטרליה וניו זינלד, הרי הרוקי בקנדה, אלסקה, אנטארקטיקה, אקוודור, ברזיל, ארגנטינה, פרו, גואטמלה, קובה, אוזבקיסטן, ארמניה, גיאורגיה, וכמובן היעדים הקלאסיים באירופה, כמו רוסיה, ספרד, גיברלטר, פורטוגל, איטליה, נורבגיה, שבדיה, צרפת, אנגליה ועוד.

הפלגה באוניית פאר

קרוזים באוניות פאר

הטרנד העכשווי בעולם התיירות הוא הפלגות באוניות פאר של החברות המובילות בעולם. גם כאן, "שי בר-אילן" מעניקה את המעטפת של אוכל כשר, טרי ואיכותי במסלולי הפלגה גיאוגרפיים מיוחדים לים הבלטי, לפיורדים הנורבגיים, או הפלגה מסביב לאיים הבריטיים, או באיים הקנריים ומדירה, שיט לאלסקה והרי הרוקי, או למזרח אסיה, שיט אקזוטי בדרום אמריקה כולל איי פוקלנד, או הפלגה יוקרתית לאנטארקטיקה.

בכל טיול המשולב בהפלגה, החברה דואגת לכל צורכי הלקוח. בפגישות הכנה לכל טיול מכירים המשתתפים את חבריהם למסע ובמהלך הטיול מגלים כי ניתן ליהנות במשך שבועיים או שלושה כחבורה מגובשת של דתיים ומסורתיים ואף רק אוכלי כשר, מבלי להפריע איש לרעהו באורח חייו. אלה קמים לתפילת הבוקר ואחרים ממשיכים בשנתם, אלה הולכים ברגל לתפילת שבת ואלה יוצאים לטייל. וכשחוזרים הביתה, קבוצת הוואטסאפ שהרכיבו בטיול ממשיכה לתפקד עוד חודשים ארוכים, כי החוויות שצברו הן לכל החיים.

גשר על מים סוערים. טיול לדרום אמריקה

כשתטייל – תברך על ההבדל

אתר חברת "שי בר-אילן" מלא בצילומים ובתיאורים נרגשים של המטיילים על החוויות שהיו מנת חלקם. רבים מבין המטיילים חוזרים לטיולים נוספים של החברה ומביאים עמם את חבריהם ואת בני משפחתם. "הרגשנו כמו בבית", "קיבלנו יותר ממה שהובטח לנו", "לקחנו איתנו חוויות לכל החיים", אלה כמה ממשפטי המפתח המופיעים מאות פעמים במכתבי המטיילים.

מוטי זלוטניק, מנכ"ל החברה הגיאוגרפית הדתית: "שוק התיירות מוצף בחברות ובמדריכים המציעים מסלולים שונים והתחרות עושה רק טוב לענף, אבל לאף אחד מהמתחרים אין את הידע, הניסיון, הקשרים והיחס האישי שיש לשי בר-אילן. לכן הסיסמה שלנו היא 'כשתטייל – תברך על ההבדל'".


לפרטים: www.shaibarilan.co.il; טל': 03-9224410 | פייסבוק: www.facebook.com/shaicoil.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====

חוויה לכל החיים*

להנהלת שי בר-אילן

חזרנו מטיול מקיף בסין הקלאסית, עם המדריך שמעון עטר. יצאנו לטיול המאורגן הראשון עם חששות וחזרנו עם חוויות מדהימות. בחרנו בכם כי רצינו לאכול בכל יום ארוחה חמה, מבלי לחשוש מה ישימו לנו בצלחת. מצד שני חששנו מקבוצה שתכפה עלינו אורח חיים יומיומי דתי.

כל המחשבות הללו התבדו, הודות למדריך מעולה, לארגון מתוקתק, למלונות הפאר, לאוכל מעולה ולהרכב הקבוצה. דתיים ומסורתיים, עירוניים ומושבניקים – עם ישראל על כל גווניו והשקפותיו, כשכל אדם מוצא את הפינה שלו, נהנה מחברת אחרים ושומר על פרטיותו.

זהו הסוד של ההצלחה. זה טיול שמעבר לאתרים המיוחדים, אתה חוזר הביתה עם מטען של חוויות קבוצתיות ועם טעם של עוד… גם בפעם הבאה אנחנו בוחרים שי בר-אילן.

 משפחת צ. הרצליה


   * מכתב דוגמה מלקוחות מרוצים לחברת שי בר אילן.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====

 

תגובות